• sekretariat@zwik.kolbaskowo.pl
  • 91 312 49 20/21

Ograniczona bezpośrednia obsługa interesantów

Ograniczona bezpośrednia obsługa interesantów

Mając na uwadze dynamicznie rozwijającą się sytuację związaną z koronawirusem SARS-CoV-2 oraz dbając o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców Gminy Kołbaskowo, Wójt Gminy Kołbaskowo zwraca się z apelem o ograniczenie do bezwzględnego minimum wizyt w miejscach publicznych, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się wirusa.

Podejmując kroki zapobiegawcze, prosimy mieszkańców o ograniczenie osobistego załatwiania spraw w Urzędzie Gminy do niezbędnego minimum., w związku z czym od dnia 12 marca 2020 r. do 27 marca 2020 r. zostaje ograniczona bezpośrednia obsługa interesantów w Urzędzie Gminy Kołbaskowo i jednostkach podległych.

Sprawy dotyczące działalności ZWiK można załatwiać telefonicznie pod nr telefonów:

91 312 49 20 – sekretariat

91 312 49 27 – księgowość

91 311 61 76 – całodobowe pogotowie techniczne

oraz mailowo na adres: sekretariat@zwik.kolbaskowo.pl; oczyszczalnia@zwik.kolbaskowo.pl .

Niezbędną dokumentację można dostarczyć za pośrednictwem poczty na adres: Rosówek 16, 72-001 Kołbaskowo. Płatności z tytułu dostawy wody i odbioru ścieków prosimy realizować za pomocą przelewów lub przekazów pocztowych. Informujemy również o wstrzymaniu wymiany wodomierzy u klientów.

Sytuacja jest stale monitorowana. Jeśli pojawią się dalsze zalecenia bądź wskazania dotyczące kolejnych tygodni funkcjonowania Urzędu Gminy Kołbaskowo i jednostek podległych, na stronie gminy Kołbaskowo www.kolbaskowo.pl oraz na profilu gminnym na Facebooku, na bieżąco będą publikowane informacje.